Anasayfa

EASD Postgraduate Kursu 21-23 Eylül 2017 İstanbul
 
EASD Postgraduate Kursu 21-23 Eylül 2017 tarihleri arasında İstanbul'da Polat Renaissance Otel'de yapılacaktır.
Kurs katılımcı sayısı 180 kişi ile sınırlandırılmıştır. Avrupa ve Ortadoğu bölgesinden şuana kadar 120 başvuru yapılmıştır. Diğer kontenjanlar ülkemiz genç bilim adamlarına ayrılmıştır.
Ülkemizden Kurs kapsamında 60 endokrinoloji ve metabolizma alanında çalışan 45 yaş altı, gelecekte bu alanda, bulundukları kliniklerde sorumluluk üstlenecek ve yönetime katkıda bulunabilecek özelliklerde kursiyer kabul edilecektir.
Kurs, katılımcıların iki gün boyunca hem EASD?nin bilimsel kurulu hem de diğer ülkelerden geleceğin diyabet liderleriyle tanışması, dostlukların oluşturulması, hem de bilimsel ortak çalışma platformu oluşturması açısından büyük önem taşımaktadır.
Bu nedenle EASD, kurslarında tüm katılımcıların konaklayacakları odayı başka bir ülkeden kursiyer ile paylaşmasını önermektedir.
Preliminer program ekte bilginize sunulmuştur. Program İngilizce olup, bilimsel oturumlar ve Workshop?lardan oluşmaktadır. Workshop?lar her katılımcının her biri birer saat süren dört Workshop?a katılabilmesini sağlayacak şekilde düzenlenmiştir.
Kursun sonunda EASD tarafından katılım belgesi verilecektir.


.


 


Diyabet hakkında bilmek istediğiniz tüm bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz.
Adres: Abidei Hürriyet caddesi Merkez mahallesi Nakiye Elgün sokak No : 64 -66 ŞİŞLİ/İSTANBUL Tel: 0212 296 05 04 Fax: 0212 296 85 50 turkdiab@turkdiab.org